| NAMA | Vibrator Lurus |
|---|---|
| Bahan | Aluminium |
| Memaksa | 12~2740N |
| Ukuran Pelabuhan | 1/8" 1/4" |
| Frekuensi | 10~60 kali/menit |
| Bahan | Paduan Aluminium Ekstrusi |
|---|---|
| Frekuensi | 43-146siklus/Menit Pada 6 Bar |
| NAMA | Vibrator Bola |
| Ukuran Pelabuhan | 1/8", 1/4", 3/8' |
| Max. Maks. Temp. suhu | 200 °C |
| NAMA | Vibrator Piston |
|---|---|
| Bahan | Aluminium + perunggu |
| Getaran | disesuaikan |
| Ukuran Pelabuhan | 1/8" 1/4" 3/8" |
| Frekuensi | 10~60 kali/menit |
| NAMA | Vibrator Piston |
|---|---|
| Berat | 0,9~4,5kg |
| Warna | hitam |
| Ukuran Pelabuhan | 1/4" |
| Frekuensi | 10~60 kali/menit |
| NAMA | Vibrator Piston |
|---|---|
| Bahan | Aluminium + perunggu |
| Panjang | 81~109mm |
| Ukuran Pelabuhan | 1/8" 1/4" |
| Frekuensi | 10~60 kali/menit |